UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mex. - Ludzie ta kobieta wjechała w STOJĄCE samochody, albo nie dowidzi, albo wjechała celowo, w obu przypadkach powinna stracić prawo jazdy.

Ryszard M.

Anuluj