UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mex. - Ludzie ta kobieta wjechała w STOJĄCE samochody, albo nie dowidzi, albo wjechała celowo, w obu przypadkach powinna stracić prawo jazdy.
Ryszard M.
@Mex. - Ludzie ta kobieta wjechała w STOJĄCE samochody, albo nie dowidzi, albo wjechała celowo, w obu przypadkach powinna stracić prawo jazdy.
Ryszard M.