UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jadąc od strony Zawady prawym pasem na wprost (tylko tym można), powinno być się kierowanym na lewy pas za skrzyżowaniem. Na który znikąd więcej nie można wjechać przy zielonym. I to rozwiązało by problem. Na jakiś czas albo na zawsze. A tak bywalcy jadą tam od razu, a ci, co tu tylko bywają lub mniej ogarnięci, mają problem ze zmianą pasa będąc zaskoczeni korkiem. A jeszcze lepiej, jak by tam był dodatkowy pas na oczekiwanie na wjazd na targowisko. A jak komuś targowisko się nie podoba, to nie musi chodzić.


Anuluj