UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WSPÓŁMIESZKANIEC - wzrasta bo nie ma jak wygodnie poruszac sie rowerem w tym miescie. a to jedyne wysjcie zeby pozbyc sie korkow w przyszlosci, ale co tam lepeij czerwone wszedzie zrobic i skrzyżowania, zamaist stawiac na ronda i sciezki rowerowe