Wybrany wątek opinii

no i świetnie coraz częściej będzie tam dochodziło do kolizji do momentu aż ktoś tam zginie miejsce od dawna jest przestarzałe i nie spełnia żadnych cywilizacyjnych norm handlu inne miasta poprzenosiły targowiska w bardziej ciekawsze miejsca a tu cóż zamiast się rozwijać cały czas do tyłu
(2020.06.20)
Tu miejsce dobre tylko krowsko jak w obore. hehe
(2020.06.20)
Powrót do komentarzy