Wybrany wątek opinii
no i świetnie coraz częściej będzie tam dochodziło do kolizji do momentu aż ktoś tam zginie miejsce od dawna jest przestarzałe i nie spełnia żadnych cywilizacyjnych norm handlu inne miasta poprzenosiły targowiska w bardziej ciekawsze miejsca a tu cóż zamiast się rozwijać cały czas do tyłu
Do moderacji
Odpowiedz
50
62
Tu miejsce dobre tylko krowsko jak w obore. hehe
Do moderacji
Odpowiedz
4
7