Wybrany wątek opinii
ilość samochodów ciągle wzrasta i tego nie zatrzymamy, tworzyć sukcesywnie zatoki postojowe wzdłuż ulic, zamiast utrzymywać na siłę i tak zajeżdżane trawniczki. ..
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@WSPÓŁMIESZKANIEC - wzrasta bo nie ma jak wygodnie poruszac sie rowerem w tym miescie. a to jedyne wysjcie zeby pozbyc sie korkow w przyszlosci, ale co tam lepeij czerwone wszedzie zrobic i skrzyżowania, zamaist stawiac na ronda i sciezki rowerowe
Do moderacji
Odpowiedz
3
4