A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziwna sprawa. Komentarze tych uwielbiających hałas samolotu są bardzo agresywne i niegrzeczne. Komentarze tych, którym ten hałas przeszkadza są w większości spokojne i merytoryczne.
No i dobrze, że latają, wszystko komuś nie pasuje i wszystko by chcieli pozamykać, pouciszać i zaszkodzić gospodarce, jak komuś nie pasuje to niech się wyprowadzi, Lotnisko w Elblągu ma ponad 100 lat, ciekawe od ilu lat mieszkają koło niego ci co im przeszkadza. To czy odbywają się tam loty komercyjne czy Aeroklubu nie powinno nikogo obchodzić.
Zwróciłem uwagę na to, że ta Pani nie chce nikogo wyrzucać z miasta, szuka tylko rozwiązania tego problemu, który jak widać tutaj po wpisach dotyczy nie tylko jej. Natomiast oponenci od razu wyrzucają ludzi z miasta.
Problemem większym są jednak ryczące motocykle. Poziom hałasu rozgrzewanych maszyn, ,tuningowanych, ,na rasowe wyścigówki jest nie do zniesienia. I jeżeli jest to w studni osiedla w kwaracie otoczonym budynkami to po 15 minutach takiego, ,relaksu, ,człowiek ma doś! Zgałaszanie policji tego jakoś nie doczekało się reakcji. Zgłoszenia do arkusza zagrożen tez jest bez efektu. Ostatnimy czasy loty samoloten jakoś przeniosły sie nieco dalej, ale motocykle, ,wyścigowców, ,jakoś kpią sobie z prawa ludzi do spokoju.
@marabi - No właśnie dręczą swoimi pisemkami Aeroklub, a to fajnie, że samoloty latają.
ludzie tu nie chodzi o lotnisko ani o starty i ladowania ta pani pisze o jednym i tym samym samolocie. tylko on jeden powoduje ten uciazliwy warkot. moze wystarczy cos w nim naprawic albo wymienic na inna maszyne i niech sobie ludzie zwiedzaja elblag z lotu ptaka nie powodujac halasu. troche empeti i wyrozumialosci dla innch i po problemie
Pani podpisała się imieniem i nazwiskiem, więc wie o czym pisze. Brawo za odwagę. ja też słyszałem, że tej Strefy Baltic nie chcieli w Olsztynie ani podobno w Gdańsku.
Samolot turbośmigłowy niestety hałasuje, ale czy ma stosowne tłumiki wydechowe czy je zdjeto?
panie Beato, proszę nie pisać komentarzy. ..
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Mieszkam w Elblągu od urodzenia i do tej pory nic mi nie przeszkadzało. Rzeczywiście, tak, jak pisze ta Pani. od 3 lat w weekendy, jak tylko jest ładna pogoda ten samolot warczy.