UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zwróciłem uwagę na to, że ta Pani nie chce nikogo wyrzucać z miasta, szuka tylko rozwiązania tego problemu, który jak widać tutaj po wpisach dotyczy nie tylko jej. Natomiast oponenci od razu wyrzucają ludzi z miasta.