UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwróciłem uwagę na to, że ta Pani nie chce nikogo wyrzucać z miasta, szuka tylko rozwiązania tego problemu, który jak widać tutaj po wpisach dotyczy nie tylko jej. Natomiast oponenci od razu wyrzucają ludzi z miasta.


Anuluj