Wybrany wątek opinii

Dziwna sprawa. Komentarze tych uwielbiających hałas samolotu są bardzo agresywne i niegrzeczne. Komentarze tych, którym ten hałas przeszkadza są w większości spokojne i merytoryczne.
(2020.06.15)
panie Beato, proszę nie pisać komentarzy. ..
Lotnik75 (2020.06.15)
@Lotnik75 - Szanowny Panie Lotniku. Proszę sobie wyobrazić, że ten list pisałam dzisiaj wspólnie z moimi znajomymi, sąsiadami poirytowanymi po wczorajszym weekendzie. Ja oczywiście byłam inicjatorka tego przedsięwzięcia. Jest nas tu kilkanaście osób i chyba możemy wziąć udział w dyskusji?
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy