Wybrany wątek opinii
Dziwna sprawa. Komentarze tych uwielbiających hałas samolotu są bardzo agresywne i niegrzeczne. Komentarze tych, którym ten hałas przeszkadza są w większości spokojne i merytoryczne.
Do moderacji
Odpowiedz
20
9
panie Beato, proszę nie pisać komentarzy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@Lotnik75 - Szanowny Panie Lotniku. Proszę sobie wyobrazić, że ten list pisałam dzisiaj wspólnie z moimi znajomymi, sąsiadami poirytowanymi po wczorajszym weekendzie. Ja oczywiście byłam inicjatorka tego przedsięwzięcia. Jest nas tu kilkanaście osób i chyba możemy wziąć udział w dyskusji?
Do moderacji
Odpowiedz
11
5