269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakie tysiące, chyba nie mają co robić to siedzą i piszą te swoje pisma i skargi- lotnisko w Elblągu istnieje od 1915,a od którego roku mieszkają tam ci ludzie? Co nie wiedzieli, że na lotniskach jest hałas? Żenujące zachowanie ze strony tych, co piszą te skargi.
(2020.06.15)
brawo za odwagę, już mamy tego dosyć, w piątek to latał jak oszalały,
(2020.06.15)
Mieszkam na Zatorzu i startujące lub lądujące samoloty nie robią na mnie wrażenia. Jeśli komuś przeszkadza niech się przeprowadzi.
Zatorzanka (2020.06.15)
Od lotniska się zaczyna. Jednej przeszkadza lotnisko - zlikwidować! Zaraz komuś będą przeszkadzać imprezy na starówce - zakazać organizacji! Tramwaje hałasują - zakazać jazdy po 20:00,w weekendy od 18:00.Psy szczekają - zakazać posiadania psów! itd itd itd itd itd itd zaorać to miasto, przerobić na łąkę i będzie dobrze. Autorko artykułu. To n Sadowej tak słychać samolot? No ciekawe.
Ploterek (2020.06.15)
piszacy te slowa o lotnisku to jacys mitomani macie takie samo lotnisko jak port morski. kawalek trawnika i namiot zapraszamy siudemka pol godziny do gdanska to zobaczycie lotnisko
GDANSZCZANIN (2020.06.15)
Proponuję wyprowadzkę w strefę pierwszą lotniska Rębiechowo w Gdańsku, zrozumie pani co znaczy hałas, czy ryk silników :-)
(2020.06.15)

info

4  
  8
Nie, to nie jest żenujące. popieram skargę mnie też to irytuje, każdy ma prawo do spokoju i szacunek za odwagę, że zdecydowała się pani to nagłośnić. Jeszcze powinni też zrobić porządek z tymi koszącymi trawę w niedzielę.
popieram (2020.06.15)
@Lotnik75 - Szanowny Panie Lotniku. Proszę sobie wyobrazić, że ten list pisałam dzisiaj wspólnie z moimi znajomymi, sąsiadami poirytowanymi po wczorajszym weekendzie. Ja oczywiście byłam inicjatorka tego przedsięwzięcia. Jest nas tu kilkanaście osób i chyba możemy wziąć udział w dyskusji?
(2020.06.15)
Ludzie w ten sposób do niczego nie dojdziemy. Teraz jest moda na wylewanie żali przez internet i dochodzenie odszkodowań od miasta. Zaczęło się od gościa, który wybudował dom obok schroniska i nagle go olśniło, że psy szczekają i nie może sobie odpocząć, teraz lotnisko, za chwilę będzie kościół przy Willowej bo codziennie grają tam barkę, za chwile strzelnica, bo ludzie pokupowali mieszkania na Łęczyckiej. A trzeba było najpierw pomyśleć, gdzie się kupuje nieruchomość i tyle. Jedyne rozwiązanie to spróbować zmienić trasy lotów, ale jeśli ta Pani mieszka blisko lotniska to i tak jej to nic nie da i dalej będzie pisać skargi. .
Anonimek1 (2020.06.15)

info

10  
  10
@POPIERAJACY - Jeden tylko samolot turbośmigłowy. .. .. tak hałasuje.
(2020.06.15)