UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwna sprawa. Komentarze tych uwielbiających hałas samolotu są bardzo agresywne i niegrzeczne. Komentarze tych, którym ten hałas przeszkadza są w większości spokojne i merytoryczne.


Anuluj