UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani podpisała się imieniem i nazwiskiem, więc wie o czym pisze. Brawo za odwagę. ja też słyszałem, że tej Strefy Baltic nie chcieli w Olsztynie ani podobno w Gdańsku.


Anuluj