UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani podpisała się imieniem i nazwiskiem, więc wie o czym pisze. Brawo za odwagę. ja też słyszałem, że tej Strefy Baltic nie chcieli w Olsztynie ani podobno w Gdańsku.
Pani podpisała się imieniem i nazwiskiem, więc wie o czym pisze. Brawo za odwagę. ja też słyszałem, że tej Strefy Baltic nie chcieli w Olsztynie ani podobno w Gdańsku.