269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja bym prosił Panią Beatę Sucharską, żeby nie wypowiadała się za wszystkich mieszkańców. Ma Pani taki ogromny z tym problem? Proszę zebrać podpisy tych. .. WSZYSTKICH mieszkańców i wypowiadać się wtedy za nich. Ja osobiście pracuje na terenie całego miasta, przemieszczam się po nim całymi dniami i błagam. .. samoloty słyszałem może z kilka razy przez cały okres mojego życia w tym mieście a mieszkam w nim 24lata. Dodatkowo hałas ten zupełnie nie był uciążliwy czy też na tyle głośny, że nie dałoby się normalnie funkcjonować. Nawet nazwanie tego „hałasem” to już duża przesada. A mieszkańcy dzielnicy przy lotnisku. .. to ta sama bajka co z mieszkańcami starówki. Kupujesz mieszkanie czy domek czy się budujesz? Sprawdź najpierw gdzie to robisz. .lotnisko nie spadło z nie a 3lata temu! Nie życzę sobie aby ktoś wypowiadał się za mnie! Więc proszę przestać to robić. .
KochamElblag (2020.06.15)

info

16  
  17
@marabi - Ten warkot to nie stary zużyty silnik, ale powietrze wypchnięte przez śmigło. rupieć czy nie rupieć, tu nie ma znaczenia w hałasie.
(2020.06.15)
"Wczesniej tego nie bylo"- Właśnie, że było od kiedy pamiętam (przed 1970 rokiem), tylko Ciebie nie było.
(2020.06.15)
Lotnisko nie jest tam od roku; ) Wiedziała Pani gdzie się wprowadza więc proszę teraz nie narzekać.
KtośTamJest (2020.06.15)

info

7  
  10
No właśnie. Cenna informacja. W Olsztynie ich nie chcieli. Ale Elbląg przyjmie wszystko.
(2020.06.15)
Piszecie o hałasie z dworca, samochodach na ulicy, czy sygnale pogotowia. Ok, tylko że to wszystko służy całemu społeczeństwu. Uciążliwe całodzienne brzęczenie samolotu służy tylko garstce pasjonatów i jest narzucane innym, nie musi być tolerowane przez wszystkich mieszkańców. Podzielam opinię Pani Beaty.
Zbysław (2020.06.15)

info

19  
  9
Proponuje Pani lot samolotem wokoło Elbląga, Nigdy już nie będzie samolot przeszkadzał, zapewniam. Nie jest tak drogo.
(2020.06.15)

info

11  
  10
Niech się pani wyprowadzi z Elbląga jak pani to przeszkadza. Samoloty latają i będą latac a jak przeszkadza stopery w uszy
elblazanin123 (2020.06.15)

info

9  
  12
Te samoloty lądują nad moją działką. I tak od 30 lat, nikomu to nie przeszkadza.
Działkowicz z Lotniczej (2020.06.15)

info

13  
  8
popieram kazde slowo pani listu. ten warkot w calym miescie jest masakryczny. dlaczego nie lataja w tygodniu kiedy pracujemy a tylko w weekendy. tez jestem mieszkancem tego miasta tez place podatki i tez mam prawo do wypoczynku po tygodniu pracy. a pisanie takich agresywnych wpisow swiadczy tylko o poziomie intelektualnym ludzi to piszacych. czy pomysleliscie ze ten warkot jest szkodliwy dla waszego zdrowia. dlaczego mozna zabronic strzelania w sylwestra bo pieski sie stresuja ale mozna caly weekend warczec nad glowami mieszkancow i zarabiac kase. czy ja jestem mniej wazny od mojego psa? niech wreszcie ktos z tym zrobi
POPIERAJACY (2020.06.15)

info

23  
  10