A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja bym prosił Panią Beatę Sucharską, żeby nie wypowiadała się za wszystkich mieszkańców.
Ma Pani taki ogromny z tym problem? Proszę zebrać podpisy tych. .. WSZYSTKICH mieszkańców i wypowiadać się wtedy za nich.
Ja osobiście pracuje na terenie całego miasta, przemieszczam się po nim całymi dniami i błagam. .. samoloty słyszałem może z kilka razy przez cały okres mojego życia w tym mieście a mieszkam w nim 24lata. Dodatkowo hałas ten zupełnie nie był uciążliwy czy też na tyle głośny, że nie dałoby się normalnie funkcjonować.
Nawet nazwanie tego „hałasem” to już duża przesada. A mieszkańcy dzielnicy przy lotnisku. .. to ta sama bajka co z mieszkańcami starówki. Kupujesz mieszkanie czy domek czy się budujesz? Sprawdź najpierw gdzie to robisz. .lotnisko nie spadło z nie a 3lata temu!
Nie życzę sobie aby ktoś wypowiadał się za mnie! Więc proszę przestać to robić. .
@marabi - Ten warkot to nie stary zużyty silnik, ale powietrze wypchnięte przez śmigło. rupieć czy nie rupieć, tu nie ma znaczenia w hałasie.
"Wczesniej tego nie bylo"- Właśnie, że było od kiedy pamiętam (przed 1970 rokiem), tylko Ciebie nie było.
Lotnisko nie jest tam od roku; )
Wiedziała Pani gdzie się wprowadza więc proszę teraz nie narzekać.
No właśnie. Cenna informacja. W Olsztynie ich nie chcieli. Ale Elbląg przyjmie wszystko.
Piszecie o hałasie z dworca, samochodach na ulicy, czy sygnale pogotowia. Ok, tylko że to wszystko służy całemu społeczeństwu. Uciążliwe całodzienne brzęczenie samolotu służy tylko garstce pasjonatów i jest narzucane innym, nie musi być tolerowane przez wszystkich mieszkańców. Podzielam opinię Pani Beaty.
Proponuje Pani lot samolotem wokoło Elbląga, Nigdy już nie będzie samolot przeszkadzał, zapewniam. Nie jest tak drogo.
Niech się pani wyprowadzi z Elbląga jak pani to przeszkadza. Samoloty latają i będą latac a jak przeszkadza stopery w uszy
Te samoloty lądują nad moją działką. I tak od 30 lat, nikomu to nie przeszkadza.
popieram kazde slowo pani listu. ten warkot w calym miescie jest masakryczny. dlaczego nie lataja w tygodniu kiedy pracujemy a tylko w weekendy. tez jestem mieszkancem tego miasta tez place podatki i tez mam prawo do wypoczynku po tygodniu pracy. a pisanie takich agresywnych wpisow swiadczy tylko o poziomie intelektualnym ludzi to piszacych. czy pomysleliscie ze ten warkot jest szkodliwy dla waszego zdrowia. dlaczego mozna zabronic strzelania w sylwestra bo pieski sie stresuja ale mozna caly weekend warczec nad glowami mieszkancow i zarabiac kase. czy ja jestem mniej wazny od mojego psa? niech wreszcie ktos z tym zrobi