UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dobrze, że latają, wszystko komuś nie pasuje i wszystko by chcieli pozamykać, pouciszać i zaszkodzić gospodarce, jak komuś nie pasuje to niech się wyprowadzi, Lotnisko w Elblągu ma ponad 100 lat, ciekawe od ilu lat mieszkają koło niego ci co im przeszkadza. To czy odbywają się tam loty komercyjne czy Aeroklubu nie powinno nikogo obchodzić.