Wybrany wątek opinii
No i dobrze, że latają, wszystko komuś nie pasuje i wszystko by chcieli pozamykać, pouciszać i zaszkodzić gospodarce, jak komuś nie pasuje to niech się wyprowadzi, Lotnisko w Elblągu ma ponad 100 lat, ciekawe od ilu lat mieszkają koło niego ci co im przeszkadza. To czy odbywają się tam loty komercyjne czy Aeroklubu nie powinno nikogo obchodzić.
Do moderacji
Odpowiedz
9
14
Samolot turbośmigłowy niestety hałasuje, ale czy ma stosowne tłumiki wydechowe czy je zdjeto?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Nie interesuje mnie to, jak dla mnie to może nawet wcale nie mieć tłumików. Mi hałas nie przeszkadza
Do moderacji
Odpowiedz
3
4