UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ludzie tu nie chodzi o lotnisko ani o starty i ladowania ta pani pisze o jednym i tym samym samolocie. tylko on jeden powoduje ten uciazliwy warkot. moze wystarczy cos w nim naprawic albo wymienic na inna maszyne i niech sobie ludzie zwiedzaja elblag z lotu ptaka nie powodujac halasu. troche empeti i wyrozumialosci dla innch i po problemie

POPIERAJACY