A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wybory Parlamentarne w Polsce odbyły się w 2019 roku 13 października. Wygrało Prawo i Sprawiedliwość i do jesieni 2023 będzie rządzić. Prezydent kto by nim nie był ani tym bardziej PO, nie mogą niczego zabierać nawet jakby chcieli. Trzeba najpierw wygrać wybory w 2023r. co wydaje się na dziś niemożliwe i mieć swój rząd. Do jesieni 2023 cały socjal to kompetencje rządu PiS. Straszenie utratą zasiłków to manipulacje na użytek wyborów. W ogóle to kampania wszystkich kandydatów z urzędującym PAD na czele jest idiotyczna. To nie są wybory do Parlamentu tylko na Prezydenta, który zgodnie z Konstytucją ma niewielkie możliwości –obronność, ułaskawienia, ordery, dyplomaci, ułaskawienia i inne mało ważne reprezentacyjne sprawy. O tym w kampanii nikt nie mówi. Ważne jest tylko podpisywanie ustaw. I tego boi się PiS. O to toczy się ta brudna wojna na śmierć i życie. Droga do państwa wyznaniowego kontrolowanego przez kościół, z ustawowymi zakazami zgodnymi z ideologią kościoła może być zablokowana jak PAD przegra. Głos na PAD to gwarancja, że ta droga stanie otworem. I niech każdy głosuje jak chce. Tylko żeby wiedział o co gra PiS i dlaczego daje tyle łapówek.
Spoko rozumiem. Piszesz bo zapłacili, jedynie resztki honoru jakie ci zostały nie pozwalają podpisać się własnym imieniem. Rozumiem i współczuję
A ja powiem tak. Niedo. .. .. nie intelektualne. Bo inaczej pisiorów nazwać nie mogą. Father był w PO co nie? A Maciuś gdyby nie nazwisko to by był nikim, proste jak budowa cepa, hmm a może nie?
Artykuł stronniczy. Nie jestem sympatykiem pisu i po ale wydaje mi się że dziennikarstwo powinno być obiektywne i bezstronne, tak wiem jestem strat naiwny i się nie znam.
Mimo tych POpieprzonych komentarzy wybiorę i tak obecnego prezydenta, czyli PANA DUDĘ !!!!!
Kacper Płażyński w Elblągu ma robić za Dudę, w białej koszuli, zakasane rękawy, 70 lat temu podobnie robił Peron, wiadomo jak rządził, podlizywanie się ludowi, utożsamianie się z nim. Nieobecni posłowie Wilk i Krasulski nie pasują swoją przaśnością i "dokonaniami"do przekazu dnia.
"- Szanuję poglądy innych ludzi, kiedy się nie wtrącają, w jaki sposób ja chcę wychować mojego syna. "Kacperku, a co z religią w szkołach. .. ? Czyżbyś był przeciwko. .. ? Czy też to nie ingeruje w sposób wychowania Twojego syna. .. ? Warto też zapytać co Kacperek myśli o "Zabawie w chowanego"która dowodzi, że można bardzo mocno ingerować w wychowanie synów. .. ale tym Kacperek woli się nie zajmować. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
PARTIA i rząd są Ci dozgonnie wdzięczni. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Bo młodość to przyszłość, dlatego lepiej niech starsi zostaną w domach ze względu na epidemię.
@Cpr - Sam masz gładkie półkule mózgowe totalny baran. Opuść nasze miasto raz na zawsze, jeżeli nie akceptujesz programu rozwoju miasta Elbląga i naszego regionu. Wszystkich popaprańców i oszukańców wzywam - lapy precz od nas.