UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kacper Płażyński w Elblągu ma robić za Dudę, w białej koszuli, zakasane rękawy, 70 lat temu podobnie robił Peron, wiadomo jak rządził, podlizywanie się ludowi, utożsamianie się z nim. Nieobecni posłowie Wilk i Krasulski nie pasują swoją przaśnością i "dokonaniami"do przekazu dnia.