Wybrany wątek opinii

Mimo tych POpieprzonych komentarzy wybiorę i tak obecnego prezydenta, czyli PANA DUDĘ !!!!!
(2020.06.15)
PARTIA i rząd są Ci dozgonnie wdzięczni. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2020.06.15)
@GłębokaMyśl - To podziel się jak chcesz go wychować - może na tęczowego albo w normalny tradycyjny sposób?????
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy