Wybrany wątek opinii
Mimo tych POpieprzonych komentarzy wybiorę i tak obecnego prezydenta, czyli PANA DUDĘ !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
PARTIA i rząd są Ci dozgonnie wdzięczni. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@GłębokaMyśl - To podziel się jak chcesz go wychować - może na tęczowego albo w normalny tradycyjny sposób?????
Do moderacji
Odpowiedz
0
2