Wybrany wątek opinii
Kto normalny glosuje na pis i po
Do moderacji
Odpowiedz
50
47
@Cpr - Nigdy nie zaglusje na marionetke Adriana
Do moderacji
Odpowiedz
58
24
@Cpr - Sam masz gładkie półkule mózgowe totalny baran. Opuść nasze miasto raz na zawsze, jeżeli nie akceptujesz programu rozwoju miasta Elbląga i naszego regionu. Wszystkich popaprańców i oszukańców wzywam - lapy precz od nas.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2