Wybrany wątek opinii

Kto normalny glosuje na pis i po
Cpr (2020.06.14)
@Cpr - Nigdy nie zaglusje na marionetke Adriana
Antypis (2020.06.14)
@Cpr - Sam masz gładkie półkule mózgowe totalny baran. Opuść nasze miasto raz na zawsze, jeżeli nie akceptujesz programu rozwoju miasta Elbląga i naszego regionu. Wszystkich popaprańców i oszukańców wzywam - lapy precz od nas.
Valdi don (2020.06.15)
Powrót do komentarzy