UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Artykuł stronniczy. Nie jestem sympatykiem pisu i po ale wydaje mi się że dziennikarstwo powinno być obiektywne i bezstronne, tak wiem jestem strat naiwny i się nie znam.
dziadu
Artykuł stronniczy. Nie jestem sympatykiem pisu i po ale wydaje mi się że dziennikarstwo powinno być obiektywne i bezstronne, tak wiem jestem strat naiwny i się nie znam.
dziadu