UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Artykuł stronniczy. Nie jestem sympatykiem pisu i po ale wydaje mi się że dziennikarstwo powinno być obiektywne i bezstronne, tak wiem jestem strat naiwny i się nie znam.

dziadu

Anuluj