UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wybory Parlamentarne w Polsce odbyły się w 2019 roku 13 października. Wygrało Prawo i Sprawiedliwość i do jesieni 2023 będzie rządzić. Prezydent kto by nim nie był ani tym bardziej PO, nie mogą niczego zabierać nawet jakby chcieli. Trzeba najpierw wygrać wybory w 2023r. co wydaje się na dziś niemożliwe i mieć swój rząd. Do jesieni 2023 cały socjal to kompetencje rządu PiS. Straszenie utratą zasiłków to manipulacje na użytek wyborów. W ogóle to kampania wszystkich kandydatów z urzędującym PAD na czele jest idiotyczna. To nie są wybory do Parlamentu tylko na Prezydenta, który zgodnie z Konstytucją ma niewielkie możliwości –obronność, ułaskawienia, ordery, dyplomaci, ułaskawienia i inne mało ważne reprezentacyjne sprawy. O tym w kampanii nikt nie mówi. Ważne jest tylko podpisywanie ustaw. I tego boi się PiS. O to toczy się ta brudna wojna na śmierć i życie. Droga do państwa wyznaniowego kontrolowanego przez kościół, z ustawowymi zakazami zgodnymi z ideologią kościoła może być zablokowana jak PAD przegra. Głos na PAD to gwarancja, że ta droga stanie otworem. I niech każdy głosuje jak chce. Tylko żeby wiedział o co gra PiS i dlaczego daje tyle łapówek.

Cz