Wybrany wątek opinii

Mam nadzieję, że takich jak tu komentujących jest niewielu !!!!! Tylko spokój i Pan Duda może nas uratować od chaosu !!!
(2020.06.14)
Spoko rozumiem. Piszesz bo zapłacili, jedynie resztki honoru jakie ci zostały nie pozwalają podpisać się własnym imieniem. Rozumiem i współczuję
Karwas (2020.06.15)
Powrót do komentarzy