Wybrany wątek opinii
Mam nadzieję, że takich jak tu komentujących jest niewielu !!!!! Tylko spokój i Pan Duda może nas uratować od chaosu !!!
Do moderacji
Odpowiedz
19
34
Spoko rozumiem. Piszesz bo zapłacili, jedynie resztki honoru jakie ci zostały nie pozwalają podpisać się własnym imieniem. Rozumiem i współczuję
Do moderacji
Odpowiedz
2
0