115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech PiS i PO się ze sobą kłócą, a prezydentem zostanie Bosak
Janusz K.W. (2020.06.14)

info

3  
  14
A Ty skad sie urwales z Polski czy z Londynu ?
(2020.06.15)
@tylko Trzaskowski - Stuknij sie dobrze w glowe - uchodzcow niech teraz do siebie biora Anglia, Hiszpania, Francj, Portugalia, Niency ci wszyscy co ich okradali przez stulecia. Czarni z Afryki nienawidza bialych, wlasnie za grabiez swoich krajow no I za niewolnictwo. Dzisiejsze kraje Afryki sa ogolocone ze wszystkiego - zlota, diamentow, mineralow I dlatego slusznie emigruja do tych krajow, ktore dokonaly tej dewastacji, domagajac sie pomocy. Czy my Polacy juz na tyle jestesmy bogaci aby pomagac tym naprawde bogatm I jeszcze pomagac im w przejmowaniu uchodzcow do siebie. To nie my ich grabilismy I to nie nam sie nalezy ich nienawisc - tak ze nie fundujmy sobie ogromnego problemu jaki niosa ze soba uchodzcy, u nas w kraju jest wystarczajaca ilosc ludzi biednych, ktorym ta pomoc jest potrzebna.
(2020.06.15)
Z kilku podstawowych emocji, w które jesteśmy wyposażeni, strach i gniew należą do najsilniejszych. Dlatego wróg jest świetnym spoiwem wspólnoty, także tej narodowej, będącej fundamentem nazistowskiej wizji życia społecznego. Oczywiście, postać wroga podlega stopniowaniu. Pośród wielu pomniejszych uwagę propagandystów ogniskowali „wrogowie śmiertelni”, których działalność – jak przekonywano – zagrażała egzystencji narodu niemieckiego. To przede wszystkim Żydzi.
(2020.06.15)

info

6  
  0
@Antypis - O czym ty wogle piszerz pawianie robi dobrze a marionetkom morze byc
(2020.06.15)
PO to ludzie łapczywi na stolki ale PIS to ludzie mali, niedowartosciowani, skrzywdzeni i dlatego tacy zajadli, nienawistni, podli i obludni, zniszczyli kraj podziałami i rozdawnictwem pieniędzmi i robià z nas 3 świąt swoją chorą ideologią a do tego bronią zepsuty i zboczony kler, nigdy juz oni
(2020.06.15)

info

13  
  3
Wyborcy PiS na foto, tlumyyy tych którym ksiądz mówi na kogo głosować
ulala (2020.06.15)

info

3  
  0
@Dlategos - Brawo.
(2020.06.15)
Mów za siebie nie za wszystkich, Andrzej Duda prezydentem na następną kadencję.
(2020.06.15)
Na Pana to trzeba sobie zasłużyć. A tak na marginesie. Co bierzesz i skąd to masz? Bo widze że nieźle ryra beret.
lajman (2020.06.15)