A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - To podziel się jak chcesz go wychować - może na tęczowego albo w normalny tradycyjny sposób?????
Ladny masz odlot, gdzie to kupujesz? Takie zwidy widziec, no, no, no.
@Struś - Ja wiem, ze do okulisty dlugi czas oczekiwania, moze prywatnie bedzie szybciej?
Portel jest tak obiektywny jak urban. Co chwila "felietony"zatroskanego naczelnego. Przekop beee, 500 dla rodzin beeee, powrot zlodz. .taaak, cacy
Młody, a już przesiąknięty tą ich ideologią?
A pan Traks i szef elbląskiej Solidarności nie zaprosił na to "ekskluzywne spotkanie"pana radnego "lokalnego celebrytę"?
Sam tytul juz jest obrazliwy, bo to POrtel, a tresc POraza obiektywizmem.
Zabierzcie już ten podwyżkowy pis. Jakie podwyżki cen żywności znowu planujecie łotry?
PIS = Podwyżki i Spiski. Skrót doskonale pasuje do nich.
Wypad płazie.