PARTIA i rząd są Ci dozgonnie wdzięczni. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !GłębokaMyśl
PARTIA i rząd są Ci dozgonnie wdzięczni. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !