UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spoko rozumiem. Piszesz bo zapłacili, jedynie resztki honoru jakie ci zostały nie pozwalają podpisać się własnym imieniem. Rozumiem i współczuję

Karwas

Anuluj