UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kacper Płażyński w Elblągu ma robić za Dudę, w białej koszuli, zakasane rękawy, 70 lat temu podobnie robił Peron, wiadomo jak rządził, podlizywanie się ludowi, utożsamianie się z nim. Nieobecni posłowie Wilk i Krasulski nie pasują swoją przaśnością i "dokonaniami"do przekazu dnia.