42
08.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdyby Kowalski w tym czasie wyciął drzewko to by z torbami poszedł.
Wolfram (2020.05.08)

info

20  
  0
Miasto kompletnie nie dba, wladze mają głęboko w d. Bażantarnię, zarządca robi co chce, rrżą ten las w poprzek i wszerz, niszczą szlaki i absolutnie miasto ma to gdzieś, ostatnio w ramach tej polityki jakiś osioł zakomunikował, że drewnuany mostek na potokiem ma niby kosztowac 700 tys zł, . .. to są głupi ludzie j nic dobrego po nich nie można oczekiwać,
tony halik (2020.05.08)
@tony halik - to nie las tylko zarosniety park, niech zrobia porzadek w tej wsi, pare drzew scieli juz afera, co2 nam podskoczy, wszedzie problem,
(2020.05.08)
@Street - Sa zwierzeta, tylko głebiej w lesie, tam gdize rzadko kto sie zapuszcza. Nie ma problemu ze spotkaniem dzika, sarny czy lisa.
HvK (2020.05.08)
@HvK - Faktycznie są trzeba tylko bardziej w kierunku Urzędu Miasta iść, jest tam taki borsuk niby szef, ma stado takie dziwne, jest w stadzie baran, osioł, świnia, skunks, hiena oraz wiele innych zwierzątek
Effgvx (2020.05.08)
A tam koło Próchnika, gdzie zostało wyciętych tyle drzew, to czy tam robią ścieżkę pieszo-rowerową?
(2020.05.08)

info

13  
  0
Dewastacji Bażantarni ciąg dalszy. Nie zdziwiłbym się że koło mostka elewów wybuduje się jakaś posiadłość. Tam tylko położyć asfalt, zrobić światła. Wiadomo gdzie kucharek sześć. .. Nikt nie dopilnował jak wywożono tam gruz. No i poronione pomysły z Green Velo - kilkadziesiąt ton plastiku i setki ton gruzu na szlaku niebieskim. No i kolejny etap w degradacji Bażantarni - "naprawa"szlaku czerwonego hahahaha. Szkoda słów. MIELIŚMY jeden z najpiękniejszych parków w Polsce. Pani Czarniejewska - czerwony szlak NALEŻAŁ do malowniczych i bardzo tłumnie odwiedzanych ścieżek. Raczej ja i nie tylko już tam się nie pojawię. A kilka lat temu to biegałem ok. 2000 km rocznie w Bażantarni. Gdzie był taaaaaki animator sportu w Elblągu p. Tołwiński ? A Portel i p. Gruchalski ? Gdzie ELaktywni ? Abegg w grobie się przewraca i nie przyszło mu na myśl że dzieło jego życia unicestwi garstka wybranych demokratycznie oszołomów
maratończyk_2 (2020.05.08)

info

13  
  1
leśnik i baba z zieleni kłamia jak redaktorzy tvn i tvp. a ta ich gospodarke mozna zweryfikowac i przejsc sie do bazantarni. zmasakrowali czerwony szlak. ustawili kosze z metalowych siatek w korycie rzeki, wycieli drzewa ktore po scieciu traktory ciagnely na lancuchach w gore do szlaku green velo niszczac po drodze szlak niebieski i zielony. teraz juz wiemy po co wybudowali to green velo, to utwardzona droga po ktorej wjada ciezarowki po drewno wyciete z z bazantarni. to green velo to jeden wielki przekret do wywozki drewna. maczal w tgym palce protas, szkodnik elblaga. idac w gore od mostkow elewow w strone dabrowy wycieli ogromny plac drzew po co? wroblewski powinien zostac skazany za ten stan rzeczy, jego wyborcy sa odpowiedzialni za dewastacje bazantarni..
mamakaroliny (2020.05.09)

info

13  
  2
Przecież tam tną jak leci. Do mostku elewów nie będzie jednego krzaka. Nie mówiąc już o rozjeżdżeniu tras do wywozu drewna. Co kawałek ścieżka od czerwonego szlaku w stronę dąbrowy
Wook (2020.05.09)

info

7  
  2
@Ewswa - Tak jak wszędzie brak kasy a popyt na drzewo jest więc tną. Nawet za komuny wycinek latem nie było w zimie a po wycince było sprzątane a nie tak jak obecnie jeden bajzel i niszczenie młodnika. A ludziom wciska się ciemnotę.
(2020.05.09)