UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto kompletnie nie dba, wladze mają głęboko w d. Bażantarnię, zarządca robi co chce, rrżą ten las w poprzek i wszerz, niszczą szlaki i absolutnie miasto ma to gdzieś, ostatnio w ramach tej polityki jakiś osioł zakomunikował, że drewnuany mostek na potokiem ma niby kosztowac 700 tys zł, . .. to są głupi ludzie j nic dobrego po nich nie można oczekiwać,

tony halik