Wybrany wątek opinii
Miasto kompletnie nie dba, wladze mają głęboko w d. Bażantarnię, zarządca robi co chce, rrżą ten las w poprzek i wszerz, niszczą szlaki i absolutnie miasto ma to gdzieś, ostatnio w ramach tej polityki jakiś osioł zakomunikował, że drewnuany mostek na potokiem ma niby kosztowac 700 tys zł, . .. to są głupi ludzie j nic dobrego po nich nie można oczekiwać,
Do moderacji
Odpowiedz
38
0
@tony halik - to nie las tylko zarosniety park, niech zrobia porzadek w tej wsi, pare drzew scieli juz afera, co2 nam podskoczy, wszedzie problem,
Do moderacji
Odpowiedz
2
10