UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
leśnik i baba z zieleni kłamia jak redaktorzy tvn i tvp. a ta ich gospodarke mozna zweryfikowac i przejsc sie do bazantarni. zmasakrowali czerwony szlak. ustawili kosze z metalowych siatek w korycie rzeki, wycieli drzewa ktore po scieciu traktory ciagnely na lancuchach w gore do szlaku green velo niszczac po drodze szlak niebieski i zielony. teraz juz wiemy po co wybudowali to green velo, to utwardzona droga po ktorej wjada ciezarowki po drewno wyciete z z bazantarni. to green velo to jeden wielki przekret do wywozki drewna. maczal w tgym palce protas, szkodnik elblaga. idac w gore od mostkow elewow w strone dabrowy wycieli ogromny plac drzew po co? wroblewski powinien zostac skazany za ten stan rzeczy, jego wyborcy sa odpowiedzialni za dewastacje bazantarni..
mamakaroliny