UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@HvK - Faktycznie są trzeba tylko bardziej w kierunku Urzędu Miasta iść, jest tam taki borsuk niby szef, ma stado takie dziwne, jest w stadzie baran, osioł, świnia, skunks, hiena oraz wiele innych zwierzątek

Effgvx

Anuluj