Wybrany wątek opinii

dlaczego w tym "lesie"nie ma wiewiórek, ptaków, o innych zwierzętach nie wspominając? to jest pustynia ekologiczna, ktorej sensem istnienia jest chlanie piwa w pseudo miejscach odpoczynku i rrznięcie drzew wywożonych przeładowanymi pojazdami niszczącymi szlaki
Street (2020.05.08)
@Street - Bo jak się wpuści. .. .. do lasu to i zwierzęta wyginą.
myk (2020.05.08)
@Street - Sa zwierzeta, tylko głebiej w lesie, tam gdize rzadko kto sie zapuszcza. Nie ma problemu ze spotkaniem dzika, sarny czy lisa.
HvK (2020.05.08)
@HvK - Faktycznie są trzeba tylko bardziej w kierunku Urzędu Miasta iść, jest tam taki borsuk niby szef, ma stado takie dziwne, jest w stadzie baran, osioł, świnia, skunks, hiena oraz wiele innych zwierzątek
Effgvx (2020.05.08)
Powrót do komentarzy