Wybrany wątek opinii

Bażantarnia to nie jest żaden las miejski tylko dzunga amazońska gdzie stado b...ków tnie, rżnie, wywozi tonami niszcząc drogi, zwierzyna uciekła stąd dawno, teraz chcą wypłoszyć ludzi aby nikt im nie przeszkadzał w dewastacji, proces trwa w najlepsze
Ewswa (2020.05.08)
@Ewswa - Tak jak wszędzie brak kasy a popyt na drzewo jest więc tną. Nawet za komuny wycinek latem nie było w zimie a po wycince było sprzątane a nie tak jak obecnie jeden bajzel i niszczenie młodnika. A ludziom wciska się ciemnotę.
(2020.05.09)
@Ewswa - Jestem tam kilka razy w tyg. Widzialam jelenie i wiewiórki. Niestety sa tez rodziny halasliwe z zerowym poziomem kultury
Julia445 (2020.05.09)
Powrót do komentarzy