Wybrany wątek opinii
Bażantarnia to nie jest żaden las miejski tylko dzunga amazońska gdzie stado b...ków tnie, rżnie, wywozi tonami niszcząc drogi, zwierzyna uciekła stąd dawno, teraz chcą wypłoszyć ludzi aby nikt im nie przeszkadzał w dewastacji, proces trwa w najlepsze
Do moderacji
Odpowiedz
42
8
@Ewswa - Tak jak wszędzie brak kasy a popyt na drzewo jest więc tną. Nawet za komuny wycinek latem nie było w zimie a po wycince było sprzątane a nie tak jak obecnie jeden bajzel i niszczenie młodnika. A ludziom wciska się ciemnotę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ewswa - Jestem tam kilka razy w tyg. Widzialam jelenie i wiewiórki. Niestety sa tez rodziny halasliwe z zerowym poziomem kultury
Do moderacji
Odpowiedz
5
0