UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Street - Sa zwierzeta, tylko głebiej w lesie, tam gdize rzadko kto sie zapuszcza. Nie ma problemu ze spotkaniem dzika, sarny czy lisa.
HvK
@Street - Sa zwierzeta, tylko głebiej w lesie, tam gdize rzadko kto sie zapuszcza. Nie ma problemu ze spotkaniem dzika, sarny czy lisa.
HvK