UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ewswa - Tak jak wszędzie brak kasy a popyt na drzewo jest więc tną. Nawet za komuny wycinek latem nie było w zimie a po wycince było sprzątane a nie tak jak obecnie jeden bajzel i niszczenie młodnika. A ludziom wciska się ciemnotę.


Anuluj