UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dewastacji Bażantarni ciąg dalszy. Nie zdziwiłbym się że koło mostka elewów wybuduje się jakaś posiadłość. Tam tylko położyć asfalt, zrobić światła. Wiadomo gdzie kucharek sześć. .. Nikt nie dopilnował jak wywożono tam gruz. No i poronione pomysły z Green Velo - kilkadziesiąt ton plastiku i setki ton gruzu na szlaku niebieskim. No i kolejny etap w degradacji Bażantarni - "naprawa"szlaku czerwonego hahahaha. Szkoda słów. MIELIŚMY jeden z najpiękniejszych parków w Polsce. Pani Czarniejewska - czerwony szlak NALEŻAŁ do malowniczych i bardzo tłumnie odwiedzanych ścieżek. Raczej ja i nie tylko już tam się nie pojawię. A kilka lat temu to biegałem ok. 2000 km rocznie w Bażantarni. Gdzie był taaaaaki animator sportu w Elblągu p. Tołwiński ? A Portel i p. Gruchalski ? Gdzie ELaktywni ? Abegg w grobie się przewraca i nie przyszło mu na myśl że dzieło jego życia unicestwi garstka wybranych demokratycznie oszołomów

maratończyk_2

Anuluj