UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@HvK - Faktycznie są trzeba tylko bardziej w kierunku Urzędu Miasta iść, jest tam taki borsuk niby szef, ma stado takie dziwne, jest w stadzie baran, osioł, świnia, skunks, hiena oraz wiele innych zwierzątek

Effgvx