32
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego Policja nie prowadzi działań kontrolnych w oparciu o analizę zagrożeń ????? Kontrole powinny być prowadzone w miejscach, w których miały miejsce zdarzenia drogowe aby obniżyć ich ilość a nie stać na prostej drodze za krzakiem, najczęściej dwupasmowej w mieście z dala od najbliższego przejścia dla pieszych i skrzyżowania z czynną sygnalizacją świetlną. Albo na zjeździe z mostu Unii Europejskiej schowani jak zbóje.
(2020.04.21)

info

5  
  2
@mm263 - Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
tralala123 (2020.04.21)
Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
tralala123 (2020.04.21)

info

1  
  1
A jak jesteśmy przy donoszeniu to donoszę na temat bardzo szybkiej jazdy samochodów na Grota Roweckiego na odcinku dawna mleczarnia (Bema)a skrzyżowanie z Traugutta. I to w obu kierunkach. Tam jest ograniczenie do 40 km/h. Strach przejść przez ulicę a policja by się nieźle obłowiła jakby tak stanęła koło PC Koni.
niebezpiecznie33 (2020.04.21)

info

3  
  2
A sg? Biedaki w piaskach siedzą bez dachu nad głową. .. .
(2020.04.22)

info

0  
  0
Teraz się bójcie trzeba będzie budżet podreperować no bo skąd wezmą kasę ludzie Zusu nie płaca wszystko zamknięte. A kasy nie ma wiec będą z nas łupić. Jeżdżę zawodowo po Polsce już stoją gdzie mogą za każdym zakrętem czy krzakami A jak nie oni to ITD ŻW i wszystkie inne służby. I tak zapraszają każdego złapanego do samochodu i nie wiedza czy człowiek zdrowy czy chory. Ale 500 zł jest. I tak oto nasz rząd znów coś tam dał Polakom a na to zaczęła zarabiać Policja naszym kosztem bo jechał np. 20 km więcej. Życze wam Policjanci obyście zdrowi wracali po codziennej masie sprawdzania tylu kierowców często nie wiedząc czy są zdrowi a i ten sprawdzany wrócił do domu zdrowy bo tez nie wie czy Policjant zdrowy w ten sposób zatrzymamy Pandemie. Szerokości Mobile i starajcie się na łamać przepisów niech rząd nie reperuje budżetu wasza kasa ani zdrowiem.
megi1234 (2020.04.22)
@megi1234 - Proponuję kurs języka polskiego>
myk (2020.04.22)
szanowni panowie policjanci, codziennie lekko po 8 z Płk. Dąbka, Hetmańską w dół zjeżdża golfiarka / młoda pani w golfie / która nie dość, że pędzi ponad stan to jeszcze mocno hałasuje przerobionym tłumikiem. Rejestracja oczywiście NEB.
rtyulm (2020.04.22)
@megi1234 - A ja życzę policjantom jak najbardziej owocnych wyników, bo nikt mi nie powie, że na drogach jest bezpiecznie, nie mówiąc już o całej masie bez mózgów jeżdżących po naszych drogach. Proponuje podwoić albo potroić patrole na drogach. Myślę, że każdy kierowca jeżdżący poprawnie nie musi żadnych kontroli się obawiać, więc proponuje wszystkim poprawnej i zgodnej z przepisami o ruchu drogowym jazdy. .
regulaminowy (2020.04.22)
A po drugie dzicz na drogach trzeba eliminować !!!!!
regulaminowy (2020.04.22)

info

0  
  0