UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@megi1234 - A ja życzę policjantom jak najbardziej owocnych wyników, bo nikt mi nie powie, że na drogach jest bezpiecznie, nie mówiąc już o całej masie bez mózgów jeżdżących po naszych drogach. Proponuje podwoić albo potroić patrole na drogach. Myślę, że każdy kierowca jeżdżący poprawnie nie musi żadnych kontroli się obawiać, więc proponuje wszystkim poprawnej i zgodnej z przepisami o ruchu drogowym jazdy. .

regulaminowy

Anuluj