UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz się bójcie trzeba będzie budżet podreperować no bo skąd wezmą kasę ludzie Zusu nie płaca wszystko zamknięte. A kasy nie ma wiec będą z nas łupić. Jeżdżę zawodowo po Polsce już stoją gdzie mogą za każdym zakrętem czy krzakami A jak nie oni to ITD ŻW i wszystkie inne służby. I tak zapraszają każdego złapanego do samochodu i nie wiedza czy człowiek zdrowy czy chory. Ale 500 zł jest. I tak oto nasz rząd znów coś tam dał Polakom a na to zaczęła zarabiać Policja naszym kosztem bo jechał np. 20 km więcej. Życze wam Policjanci obyście zdrowi wracali po codziennej masie sprawdzania tylu kierowców często nie wiedząc czy są zdrowi a i ten sprawdzany wrócił do domu zdrowy bo tez nie wie czy Policjant zdrowy w ten sposób zatrzymamy Pandemie. Szerokości Mobile i starajcie się na łamać przepisów niech rząd nie reperuje budżetu wasza kasa ani zdrowiem.

megi1234

Anuluj