UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@mm263 - Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
tralala123