UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz się bójcie trzeba będzie budżet podreperować no bo skąd wezmą kasę ludzie Zusu nie płaca wszystko zamknięte. A kasy nie ma wiec będą z nas łupić. Jeżdżę zawodowo po Polsce już stoją gdzie mogą za każdym zakrętem czy krzakami A jak nie oni to ITD ŻW i wszystkie inne służby. I tak zapraszają każdego złapanego do samochodu i nie wiedza czy człowiek zdrowy czy chory. Ale 500 zł jest. I tak oto nasz rząd znów coś tam dał Polakom a na to zaczęła zarabiać Policja naszym kosztem bo jechał np. 20 km więcej. Życze wam Policjanci obyście zdrowi wracali po codziennej masie sprawdzania tylu kierowców często nie wiedząc czy są zdrowi a i ten sprawdzany wrócił do domu zdrowy bo tez nie wie czy Policjant zdrowy w ten sposób zatrzymamy Pandemie. Szerokości Mobile i starajcie się na łamać przepisów niech rząd nie reperuje budżetu wasza kasa ani zdrowiem.

megi1234