UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mm263 - Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
tralala123