Wybrany wątek opinii

Ja jeżdżę przepisowo. Co z tego, tyłu na zderzaku pacany i jeszcze trąbią. obłęd jakiś łapać ich i kropka.
(2020.04.21)
Jak Ci jedzie baran na zderzaku, to nie wiesz, co się robi?Dotknij, nie zwalniając, lewą nogą hamulca. Zobaczysz reakcję.
mm263 (2020.04.21)
@mm263 - Ja kiedyś tak zrobilem, ale deb*l nie odpuścił, nawet zrobiłem to kilka razy i nic, dalej siedział mi na ogonie.
(2020.04.21)
@mm263 - Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
tralala123 (2020.04.21)
Powrót do komentarzy