Wybrany wątek opinii
Ja jeżdżę przepisowo. Co z tego, tyłu na zderzaku pacany i jeszcze trąbią. obłęd jakiś łapać ich i kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Jak Ci jedzie baran na zderzaku, to nie wiesz, co się robi?Dotknij, nie zwalniając, lewą nogą hamulca. Zobaczysz reakcję.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@mm263 - Ja kiedyś tak zrobilem, ale deb*l nie odpuścił, nawet zrobiłem to kilka razy i nic, dalej siedział mi na ogonie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@mm263 - Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3