UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak jesteśmy przy donoszeniu to donoszę na temat bardzo szybkiej jazdy samochodów na Grota Roweckiego na odcinku dawna mleczarnia (Bema)a skrzyżowanie z Traugutta. I to w obu kierunkach. Tam jest ograniczenie do 40 km/h. Strach przejść przez ulicę a policja by się nieźle obłowiła jakby tak stanęła koło PC Koni.

niebezpiecznie33

Anuluj