UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobiłem dawno temu coś takiego hoło Pogrodzia. Młody chłopak z dziewczynami w polonezie, metr za mną, ja stara ibiza. Dotknąłem hamulca. Takiego poślizgu (w lusterku)to nigdy nie widziałem. Całe szczęście że na drzewie nie skończył. Nie robię teraz tego.

tralala123

Anuluj