UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@megi1234 - A ja życzę policjantom jak najbardziej owocnych wyników, bo nikt mi nie powie, że na drogach jest bezpiecznie, nie mówiąc już o całej masie bez mózgów jeżdżących po naszych drogach. Proponuje podwoić albo potroić patrole na drogach. Myślę, że każdy kierowca jeżdżący poprawnie nie musi żadnych kontroli się obawiać, więc proponuje wszystkim poprawnej i zgodnej z przepisami o ruchu drogowym jazdy. .
regulaminowy