UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak jesteśmy przy donoszeniu to donoszę na temat bardzo szybkiej jazdy samochodów na Grota Roweckiego na odcinku dawna mleczarnia (Bema)a skrzyżowanie z Traugutta. I to w obu kierunkach. Tam jest ograniczenie do 40 km/h. Strach przejść przez ulicę a policja by się nieźle obłowiła jakby tak stanęła koło PC Koni.
niebezpiecznie33